Інтерфакс-Україна
15:41 24.10.2025

"Українська команда" передала велику партію автономних зарядних станцій батальйону безпілотних систем "Хорт"

1 хв читати
"Українська команда" передала велику партію автономних зарядних станцій батальйону безпілотних систем "Хорт"

Волонтери "Української команди" передали 420 окремому батальйону безпілотних систем "Хорт" велику партію потужних зарядних станцій BLUETTI  з додатковими батареями. Про це повідомляє фейсбук-сторінка волонтерського штабу.

"Українська команда" продовжує забезпечувати військові підрозділи джерелами автономного живлення. Передали велику партію потужних зарядних станцій з додатковими батареями 420 окремому батальйону безпілотних систем "Хорт", - сказав під час передачі допомоги керівник "Української команди" Артур Палатний.

Він зазначив, що автономні станції живлення є необхідними на передовій, де немає електроенергії, зокрема, для безперебійної роботи дронів та систем зв’язку.

"Для операторів дронів наявність надійних джерел електрики – критично важлива. Це стабільна і безперебійна робота безпілотних систем та якісний зв’язок. Хлопці з "Хорту" сьогодні виконують бойові завдання та нищать ворога майже по всій лінії фронту. Упевнений: наша підтримка посилить бойову спроможність підрозділу. Дозволить пілотам ефективніше використовувати дрони, підтримувати стабільний зв’язок і множити ворога на нуль", - зазначив Артур Палатний.

Як повідомлялося раніше, "Українська команда" з початку повномасштабного вторгнення передала різним військовим підрозділам понад 3500 дронів, більше 90 автівок та багато іншого спорядження.

Крім того, волонтери "Української команди" організували збір на сіткомети, які рятують бійців від ворожих FPV-дронів на оптоволокні.

Долучитися до збору можна за посиланнями:

Приватбанк 

UAPay 

Монобанк 

💳 Номер картки банки: 4874 1000 2822 1565

Полные реквизиты 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Інституті міжнародних відносин визначили переможців конкурсу найкращих есе серед студентів про роль ШІ в українській дипломатії

UKRNAFTA оновила ще 5 АЗК: на клієнтів чекають знижки на пальне та подарунки

Інтелектуальний щит держави: юні призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад отримали премії президента України

У столиці відкрилась виставка Петра Бойка "Мій дім- мій хаос"

Заява АТ "Київмедпрепарат" стосовно ухвали Господарського суду м. Києва від 3 грудня 2025 року

Суд за заявою інвестиційної компанії "Скай-Девелопмент" відкрив провадження у справі про банкрутство АТ "Київмедпрепарат"

GGBET запускає новий тип ставок

Український прорив: Нативна монета WhiteBIT увійшла до 5 ключових індексів S&P Dow Jones

Державний банк долучився до розвитку дуальної освіти у вишах

Прийомні батьки сформували вимоги до держави на форумі "Pro Батьківство"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА