Інтерфакс-Україна
14:16 22.08.2025

ОТП БАНК та фонд Сергія Притули проводять благодійний аукціон з унікальними лотами

2 хв читати

АТ «ОТП БАНК» спільно з Благодійним фондом Сергія Притули у межах збору «Вільне небо в 34» запустили онлайн-аукціон у застосунку ОТР Bank UA. Отримані від продажу ексклюзивних лотів кошти будуть спрямовані на підвищення обороноздатності України.

Взяти участь у благодійному аукціоні в застосунку OTP Bank UA мають змогу всі клієнти Банку. Стати клієнтом ОТП БАНК можна за 2-5 хвилин, відкривши картку в застосунку.

Дізнатися більше про лоти та аукціон ви можете за посиланням.  

Приурочений до 34-ї річниці Незалежності України збір «Вільне небо в 34» підсилить постійний проєкт Фонду «Чисте небо».

Відкрийте власний збір: якщо бажаєте проявити ініціативу та відкрити власний збір у межах «Вільного неба в 34» – у вас є така можливість. Для цього доступний зручний диджитал-інструмент «Купа». Щоб розпочати збір, достатньо у застосунку OTP Bank UA перейти в деталі збору «Вільне небо в 34» та обрати «Допоміжний збір» (більшість параметрів «Купи» автоматично заповниться необхідними даними, але їх можна буде змінити), обрати святкову або національну візуальну тему збору, відкрити «Купу» та поділитися посиланням з друзями та знайомими.

Банк гарантує, що всі зібрані кошти будуть спрямовані виключно на підтримку цієї кампанії і не використовуватимуться для інших цілей.

Прямий переказ. Хочете просто долучитися, без участі в аукціоні чи відкриття власних зборів? Це просто: у застосунку OTP Bank UA доступна опція прямого переказу коштів на рахунок Благодійного фонду Сергія Притули. Усі, хто зробить внесок, до Дня Незалежності отримають у подарунок унікальні віртуальні «сорочки» на банківські картки – на знак подяки від Банку за небайдужість.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Інституті міжнародних відносин визначили переможців конкурсу найкращих есе серед студентів про роль ШІ в українській дипломатії

UKRNAFTA оновила ще 5 АЗК: на клієнтів чекають знижки на пальне та подарунки

Інтелектуальний щит держави: юні призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад отримали премії президента України

У столиці відкрилась виставка Петра Бойка "Мій дім- мій хаос"

Заява АТ "Київмедпрепарат" стосовно ухвали Господарського суду м. Києва від 3 грудня 2025 року

Суд за заявою інвестиційної компанії "Скай-Девелопмент" відкрив провадження у справі про банкрутство АТ "Київмедпрепарат"

GGBET запускає новий тип ставок

Український прорив: Нативна монета WhiteBIT увійшла до 5 ключових індексів S&P Dow Jones

Державний банк долучився до розвитку дуальної освіти у вишах

Прийомні батьки сформували вимоги до держави на форумі "Pro Батьківство"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА