Інтерфакс-Україна
18:43 13.10.2023

Зонд NASA стартував до астероїда Психея

1 хв читати
Зонд NASA стартував до астероїда Психея

Американська автоматична міжпланетна станція в п'ятницю стартувала в політ до астероїда Психея, повідомило NASA.

Запуск зонда Psyche було здійснено за допомогою важкої ракети-носія Falcon Heavy компанії SpaceX зі стартового комплексу 39А космічного центру імені Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді о 10:19 за часом Східного узбережжя США.

Метою місії є вивчення структури та складу Психеї діаметром близько 226 км, яка розташована в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером. Астероїд складається майже повністю із заліза й нікелю та може бути залишком ядра протопланети.

На думку науковців, дані, отримані зондом, допоможуть зрозуміти процеси, які привели до утворення планет Сонячної системи.

Політ зонда до астероїда триватиме близько шести років. Його прибуття до астероїда очікується 2029 року. Зонд перебуватиме поруч з астероїдом близько 21 місяця, виконуючи різні науково-дослідні завдання. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА