Інтерфакс-Україна
14:28 23.02.2022

Голови фракцій запропонували скоригувати перелік обмежень в указі президента щодо запровадження НС в Україні - нардеп Рудик

2 хв читати
Голови фракцій запропонували скоригувати перелік обмежень в указі президента щодо запровадження НС в Україні - нардеп Рудик

Голови парламентських фракцій на нараді запропонували скоригувати проєкт указу президента України щодо запровадження надзвичайного стану, виключивши з переліку обмежень ті, що стосуються пересування, роботи телекомунікаційних мереж, телерадіокомпаній та політичних партій, повідомила лідерка партії "Голос" Кіра Рудик.

"Відбулася нарада голів фракцій, на якій ми розглядали питання про рішення РНБО щодо введення надзвичайного стану в усіх областях України, крім Донецької та Луганської. Перелік заходів, які були виписані (у проєкті указу президента - ІФ) є надмірним, на нашу думку, і веде до узурпації влади, і тому ми викреслили частину обмежень, щоб вони залишалися логічними, але водночас могли дати нашим військовим можливість робити свою роботу. Тому зараз ми очікуємо відповіді від РНБО та Офісу президента, чи буде наші зміни внесено до указу, і тоді його виноситимуть до зали", - зазначила парламентарій у коментарі журналістам у середу.

За її словами, голови фракцій переважно пропонують прибрати обмеження на пересування, особливо між областями, роботу не аматорських телерадіокомпаній, телекомунікаційних мереж та діяльність політичних партій. Водночас на уточнювальне запитання, якою є позиція фракцій щодо необхідності передбачити комендантську годину, Рудик пояснила, що "це поки що залишається на розсуд місцевих штабів".

Крім того, за словами члена фракції "Голос" Ярослава Железняка, парламентаріїв не влаштовував також пункт обмежень щодо вилучення зброї в Києві, оскільки вона може бути необхідна для Сил територіальної оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА