Інтерфакс-Україна
00:19 11.12.2025

Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський продовжив тимчасовий безвізовий режим для громадян Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії до 2027 року.

Відповідний указ за №921/2025 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 29 січня 2020" опублікований на сайті Офісу президента України.

"Продовжити безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, якщо строк їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів, до 30 січня 2027 року", - йдеться в тексті указу.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело: https://www.president.gov.ua/documents/9212025-57465

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

США захопили нафтовий танкер біля берегів Венесуели - Трамп

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних

Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко

Президент Чехії закликав уряд продовжувати підтримку України

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану – ЗМІ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА