Інтерфакс-Україна
22:53 29.05.2025

ООН: Смертність серед цивільних у першому кварталі цього року на 59% вища, ніж за аналогічний період 2024 року

1 хв читати

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло щонайменше 13 279 цивільних осіб, включаючи 707 дітей, повідомила заступниця генерального секретаря ООН з політичних питань та питань миробудування Розмарі Дікарло.

"Загалом, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року, загинуло щонайменше 13 279 цивільних осіб, включаючи 707 дітей. Підтверджена кількість поранених цивільних осіб становить 32 449 осіб, включаючи 2068 дітей", - сказала вона на Радбезі ООН у четвер.

Дікарло заявила, що загальна безпекова ситуація в Україні у 2025 році значно гірша, ніж за аналогічний період минулого року.

"Смертність серед цивільного населення у першому кварталі цього року на 59 відсотків вища, ніж за аналогічний період 2024 року", - зазначили у ООН.

Вона підкреслила, що атаки на цивільне населення та цивільну інфраструктуру суворо заборонені міжнародним гуманітарним правом та є неприйнятними й невиправданими, де б вони не відбувалися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА