Інтерфакс-Україна
10:11 25.10.2024

В Україні працюють уже три комунікаційні центри служби 112, готується відкриття четвертого в Одесі - МВС

1 хв читати
В Україні працюють уже три комунікаційні центри служби 112, готується відкриття четвертого в Одесі - МВС

Третій комунікаційний центр служби 112, відкритий у м. Дніпро у вересні, прийняв майже 200 тисяч дзвінків, з яких 40 тисяч потребували екстреного реагування, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Тут про ворожі удари, про злочини та ДТП, домашнє насильство, про яке до служби повідомляли, зокрема діти", - написав Клименко в телеграмі у п'ятницю.

За його словами, перші два центри було відкрито в Києві та Львові. "На черзі створення центру 112 в Одесі - тоді екстрений номер 112 буде доступний по всій країні", - додав міністр.

Клименко розповів, що операторами Служби 112 у Дніпрі стали сім військовослужбовців, які дістали поранень на фронті. Наймолодшому з них 21 рік. Загалом у центрі працюють понад 70 операторів, які цілодобово приймають екстрені дзвінки з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Сумської, Донецької та Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трьох американських військових, зниклих на навчаннях у Литві, знайдено мертвими, пошук четвертого триває

Україна завершила розробку європейських стандартів контролю якості поверхневих вод – Міндовкілля

ЄБА закликає швидше допрацювати цифрові рішення для коректного відображення в "Дії" даних про військовозобов’язаних

Через масовану бомбову атаку Куп’янська поранено трьох мирних мешканців

Зеленський: зафіксовано більш ніж 183 тис. злочинів, пов'язаних з російською агресією

Кабмін виділить додаткові 1,5 млрд грн для завершення проєктів відбудови на Київщині з Фонду ліквідації наслідків агресії - Шмигаль

Кабмін виділив 5,2 млрд грн для відбудови та експлуатації доріг у фронтових та прифронтових регіонах - Шмигаль

Стефанішина до Єврокомісії: ми очікуємо, що рішення про відкриття першого переговорного Кластера буде ухвалене якнайшвидше

В Покровську лишається менше 2,4 тис жителів, у неділю поранені дві мешканки – міськадміністрація

УЗ відновила пасажирські сервіси на 90% після кібератаки - голова правління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА