Інтерфакс-Україна
21:50 09.12.2024

Понад 29 тисяч громадян звернулися до рекрутингових центрів Міноборони

1 хв читати
Понад 29 тисяч громадян звернулися до рекрутингових центрів Міноборони

З часу запуску центрів рекрутингу станом на 9 грудня понад 29 тис. громадян отримали консультації, а 6 617 кандидатів проходять етап добору позицій і оформлення, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Повідомляється, що найвищу активність за кількістю звернень продемонстрували жителі Дніпропетровської області - понад 14% від загальної кількості за весь період функціонування центрів.

За даними Міноборони, регіональний розподіл активності має такий вигляд:

Дніпропетровська область - 14,71%;

Харківська область - 14,69%;

місто Київ - 14,63%;

Запорізька область - 12,48%;

Львівська область - 11,65%.

У міністерстві зазначили, що центри рекрутингу пропонують вакансії не тільки у Збройних силах, а й у Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Службі безпеки.

Як зазначили в Міноборони, з понад 10 тис. відкритих позицій найбільшим попитом користуються посади водіїв, операторів безпілотників, штабних працівників і медичного персоналу.

У міністерстві нагадали, що в центрах рекрутингу не роздають повістки, а консультації проводять цивільні співробітники з дотриманням конфіденційності.

Наразі в Україні працює 44 центри рекрутингу, а також гаряча лінія для отримання консультацій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трьох американських військових, зниклих на навчаннях у Литві, знайдено мертвими, пошук четвертого триває

Україна завершила розробку європейських стандартів контролю якості поверхневих вод – Міндовкілля

ЄБА закликає швидше допрацювати цифрові рішення для коректного відображення в "Дії" даних про військовозобов’язаних

Через масовану бомбову атаку Куп’янська поранено трьох мирних мешканців

Зеленський: зафіксовано більш ніж 183 тис. злочинів, пов'язаних з російською агресією

Кабмін виділить додаткові 1,5 млрд грн для завершення проєктів відбудови на Київщині з Фонду ліквідації наслідків агресії - Шмигаль

Кабмін виділив 5,2 млрд грн для відбудови та експлуатації доріг у фронтових та прифронтових регіонах - Шмигаль

Стефанішина до Єврокомісії: ми очікуємо, що рішення про відкриття першого переговорного Кластера буде ухвалене якнайшвидше

В Покровську лишається менше 2,4 тис жителів, у неділю поранені дві мешканки – міськадміністрація

УЗ відновила пасажирські сервіси на 90% після кібератаки - голова правління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА