16:54 28.06.2024

Голова Держенергонагляду закликав громадян і бізнес звертатися на гарячу лінію у разі виникнення труднощів зі спорудженням об'єктів розподіленої генерації

1 хв читати
Голова Держенергонагляду закликав громадян і бізнес звертатися на гарячу лінію у разі виникнення труднощів зі спорудженням об'єктів розподіленої генерації

У Державній інспекції енергетичного нагляду України (Держенергонагляд) працює гаряча лінія, на яку громадяни і бізнес можуть звертатися в разі виникнення труднощів і бюрократичних проблем при спорудженні об'єктів розподіленої генерації, а також надавати свої пропозиції щодо прискорення розвитку цієї галузі.

"Уряд докладає максимальних зусиль для розвитку розподіленої генерації. Тут обмежень немає. Головне - що більше, то краще. Кожен громадянин, встановлюючи, наприклад, сонячні батареї, робить значний внесок в енергонезалежність країни", - сказав голова інспекції Руслан Слободян в ефірі "Суспільного", повідомили в Держенергонагляді.

Як зазначив Слободян, Кабінет Міністрів наразі створює максимально сприятливі умови для пріоритетного розвитку розподіленої генерації всіх можливих потужностей - як для великого бізнесу, так і для пересічних громадян.

Очільник Держенергонагляду нагадав, що для бізнесу розширено програми "Доступні кредити 5-7-9%" на встановлення газотурбінних і газопоршневих установок, а також значно спрощено процедуру приєднання до електричних і газових мереж. Для громадян своєю чергою відкриваються можливості для безвідсоткового кредитування на встановлення невеликих сонячних станцій, систем акумулювання електроенергії та інших об'єктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА