Інтерфакс-Україна
15:36 11.05.2021

"Центренерго" має намір реалізувати на УЕБ значну частину виробленої електроенергії

2 хв читати

ТБ "Українська енергетична біржа" та ПАТ "Центренерго" уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво, що засвідчує намір ПАТ "Центренерго" реалізовувати значну частку виробленої електроенергії на аукціонах ТБ "УЕБ".

Так, в період з 14 травня по 21 липня 2021 року компанія планує провести 10 аукціонів з продажу електроенергії базового навантаження з різним графіком постачання. До кінця травня відбудуться 7 з визначених меморандумом аукціонів. Окрім того, 17 травня відбудеться аукціон з продажу електроенергії пікового навантаження (з 8:00 до 23:00) у період червня - вересня.

"Підписаний Меморандум є гарантією надійних партнерських відносин між ПАТ "Центренерго" та ТБ "УЕБ" і важливим етапом у побудові ефективної моделі роботи компанії. Наша оновлена стратегія торгів передбачає продаж електроенергії дрібними лотами, отже велика кількість кінцевих споживачів мають змогу самостійно забезпечити себе необхідним ресурсом. Ми високо цінуємо внесок УЕБ у розвиток біржової торгівлі, і я впевнений, що наша співпраця стане поштовхом для подальшого розвитку ринку електроенергії в Україні", - зазначив Член Дирекції ПАТ "Центренерго" Володимир Галущак.

Зі свого боку Українська енергетична біржа забезпечить організацію та проведення прозорих та конкурентних торгів за кращими європейськими стандартами.

"Зростання обсягів біржової торгівлі електроенергією - це позитивний сигнал для всього ринку. Висока конкуренція на аукціонах забезпечує формування справедливих цін, які відповідають реальній вартості електроенергії в країні. Позитивний приклад роботи Центренерго на біржі доводить, що державні компанії можуть успішно працювати на відкритому ринку. Ми переконані, що поглиблення співпраці УЕБ та Центренерго дозволить зробити ринок прозорішим та відкрити нові можливості для всіх його учасників", - підкреслив генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.

Меморандум про взаємодію та співпрацю між ТБ "Українська енергетична біржа" та ПАТ "Центренерго" набув чинності з моменту підписання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Інституті міжнародних відносин визначили переможців конкурсу найкращих есе серед студентів про роль ШІ в українській дипломатії

UKRNAFTA оновила ще 5 АЗК: на клієнтів чекають знижки на пальне та подарунки

Інтелектуальний щит держави: юні призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад отримали премії президента України

У столиці відкрилась виставка Петра Бойка "Мій дім- мій хаос"

Заява АТ "Київмедпрепарат" стосовно ухвали Господарського суду м. Києва від 3 грудня 2025 року

Суд за заявою інвестиційної компанії "Скай-Девелопмент" відкрив провадження у справі про банкрутство АТ "Київмедпрепарат"

GGBET запускає новий тип ставок

Український прорив: Нативна монета WhiteBIT увійшла до 5 ключових індексів S&P Dow Jones

Державний банк долучився до розвитку дуальної освіти у вишах

79-та бригада отримала транспорт від "Українських вертольотів" для роботи на передовій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА