Інтерфакс-Україна
09:09 25.12.2024

Єдність малого та середнього бізнесу: шлях до успіху паливного ринку України

2 хв читати
Єдність малого та середнього бізнесу: шлях до успіху паливного ринку України

Малий та середній бізнес (МСБ) у паливній галузі – це серце економіки, рушійна сила, яка забезпечує країну пальним, робочими місцями та стабільністю навіть у найскладніші часи. Учасники ринку пережили пандемію ковід, турбулентні законодавчі зміни, економічну нестабільність і, зрештою, війну. Вони продовжують працювати, інвестувати у розвиток та створювати нові можливості, хоча потребують належної підтримки від держави й учасників галузі.

Ринок, загартований викликами.

Від пошуку пального у кризові періоди до залучення та утримання персоналу – усе це реальність компаній, належних до МСБ. Бізнес навчився швидко адаптуватися: забезпечувати пальним транспорт і промисловість під час пандемії, боротися за справедливі податкові умови. А зараз, під час бойових дій, вони не просто працюють, а й намагаються розвиватися, допомагати у відновлені інфраструктури і підтримувати громади. Ці виклики зробили бізнес сильнішим, але кожен учасник галузі усвідомлює, що наодинці витримувати тиск дедалі складніше.

Невидимий фронт роботи компаній.

Щоденні завдання представників МСБ залишаються поза увагою широкого загалу, хоча вони є критично важливими. Це контроль якості пального, технічне обслуговування обладнання, резервуарів і бензовозів, яке потрібно систематично проводити для забезпечення безпеки.

Тетяна Думенкова, заступник голови Асоціації "Паливно-енергетичного бізнесу", наголосила: "Уявіть собі типовий день представника МСБ у паливному секторі України. Сьогодні він може бути спантеличений питанням відсутності працівників на АЗК, адже через відтік населення і кризу робочих рук просто не вистачає персоналу. А вже завтра бути присутнім на конференції, де з трибуни звучать загальні тези про "розвиток галузі", які нічого спільного з реальністю не мають".

Потреба в альтернативних поглядах.

У 2024 році виникла гостра потреба в платформі для комунікацій та якісній аналітиці. Незалежна інформація дозволить розробляти законодавчі акти, які враховуватимуть інтереси МСБ. Це важливо, адже сталий розвиток галузі залежить від врахування позицій усіх гравців. Відкритий діалог сприятиме пошуку реальних рішень, зменшенню напруги та гармонізації інтересів.

Об’єднання – ключ до успіху.

Малий і середній бізнес – це партнери, де кожна компанія, незалежно від її розмірів чи регіону, має одну спільну мету: успішно працювати, забезпечувати робочі місця та робити свій внесок у розвиток економіки.

АПЕБ зазначає: "Сьогодні важливо розуміти, що всі підприємці прагнуть одного – працювати у стабільному ринку, розвиватися і робити свій внесок у відновлення країни. Для цього необхідно, щоб їх голос був почутий у державних кабінетах, на конференціях, у суспільстві. Адже саме малий і середній бізнес є основою економіки. МСБ – це той фундамент, на якому будується майбутнє України і йому потрібна підтримка та визнання важливості для країни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада закликала владу скасувати незаконні санкції проти Порошенка, припинити тиск на бойових командирів та місцеве самоврядування

БО "Благодійний фонд All4Ukraine спільно з партнерами у Чеській Республіці та Словацькій Республіці запустили закордонну кампанію "Амуніція для України"

У Києві відбудеться Форум екоіндустріальних парків 2025: повоєнне відновлення України через сталу економіку

24 компанії приєдналися до спільноти Київської ТПП

Ще доступніше, ще зручніше: нові умови розстрочки від ПУМБ

В Києві презентували збірку "Скарби українського народу" видавництва "Літера ЛТД"

"Берегиня людства": у Києві відзначили міжнародною премією видатних жінок, які змінюють світ

Moneyveo – лідер фінтеху за версією FinAwards 2025

У Львові за підтримки Київстар відкрили опікове відділення в центрі «Незламні»

Заява партії "Європейська солідарність"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА