Інтерфакс-Україна
11:05 20.09.2023

Корнієнко заявляє про необхідність повернути конкурси на держслужбу починаючи з категорії "А"

1 хв читати
Корнієнко заявляє про необхідність повернути конкурси на держслужбу починаючи з категорії "А"

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявляє про необхідність повернути конкурси на державну службу, але починати з конкурсів на категорію "А".

"Питання повернення конкурсів. Я думаю, що наступного року ми ним серйозно будемо займатися. Починаючи з осені буде ця дискусія поновлюватися", - сказав Корнієнко на XV Рішельє-форумі публічної служби в середу.

За його словами, конкурси на держслужбу повертати потрібно, але починати з категорії "А", а також шукати підходи, як це правильно зробити.

"Не вантажити поки що конкурсами центральні органи виконавчої влади на місцях, бо там є чим займатися через війну", - додав він.

Як повідомлялося, голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина вважає, що на сьогодні є всі технічні та організаційні можливості для поновлення конкурсів у всіх державних органах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА