Інтерфакс-Україна
00:11 29.10.2024

Зеленський про удар по Держпрому: Кожне рукостискання з Путіним надає йому впевненості

1 хв читати
Зеленський про удар по Держпрому: Кожне рукостискання з Путіним надає йому впевненості
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський відреагував на вечірній удар у понеділок по Держпрому в Харкові та Кривому Розі, закликавши до ізоляції РФ і посилення тиску, поки не припиниться терор.

"Кожне рукостискання з військовим злочинцем Путіним надає йому впевненості. Кожна люб'язна посмішка переконує його в тому, що його злочини можуть зійти йому з рук. Замість того щоб загравати з ним, ми повинні примусити його до миру через нашу колективну рішучість", - написав він у телеграмі в ніч на вівторок.

За словами Зеленського Держпром є однією з найвідоміших у світі будівель у стилі конструктивізму, що перебуває під тимчасовим посиленим захистом ЮНЕСКО.

Також він наголосив на ударі агресора по житловому будинку в Кривому Розі та інших українських містах і громадах.

"Умиротворення ніколи не приносить миру - воно лише розпалює апетит агресора. Водночас ми маємо ізолювати агресора та посилювати тиск на нього, поки він не припинить терор. Дотримання загальних принципів рятує людське життя та культурну спадщину. Нехтування ними несе смерть і руйнування", - зазначив президент.

Як повідомлялося, внаслідок авіаудару, завданого ЗС РФ по центру Харкова в понеділок увечері, було пошкоджено будівлю Держпрому, що є пам'яткою архітектури в стилі конструктивізму. Також окупанти вдарили по Кривому Рогу, постраждали 11 осіб. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА