11:58 03.05.2022

"Дарниця" розпочала виробництво препаратів проти радіації

1 хв читати
"Дарниця" розпочала виробництво препаратів проти радіації

Фармацевтична компанія "Дарниця" (Київ) у рамках співпраці з Міністерством охорони здоров'я України та Радою національної безпеки і оборони зареєструвала та випустила препарат "Калію Йодид-125-Дарниця", призначений для захисту людей від радіації, написав у фейсбуці голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Він повідомив, що препарат створено відповідно до регламенту щодо проведення йодної профілактики в разі радіаційної аварії.

Крім того, Шимків повідомив, що минулого тижня "Дарниця" безкоштовно передала 525 тис. упаковок (5 250 000 таблеток) із першої партії "Калію Йодид-125-Дарниця" Центру громадського здоров'я МОЗ. Це дасть змогу провести йодну профілактику в разі потреби понад 5 млн осіб.

Йодид калію використовують для захисту щитовидної залози від накопичення радіації. Ризик радіаційного ураження щитовидної залози може бути знижено або навіть нівельовано у разі своєчасного призначення йодної профілактики. Оптимальний ефект йодної профілактики досягається за превентивного прийому йодиду калію за шість і менше годин, а також одночасно з надходженням радіоактивних ізотопів йоду або потраплянням у зону забруднення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

Президент підписав закон, спрямований на забезпечення доступності ліків для населення — основні положення

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Представники фармринку зустрілись з Верещук: Обговорили ризики нового регулювання

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА