Інтерфакс-Україна
14:06 28.11.2025

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

1 хв читати
НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за межами України, повідомила голова НСЗУ Наталія Гусак.

"Верифікація за системою "Аркан" планується, так, як ми й говорили, в рамках взаємодії з Міністерством фінансів. Ми проводимо верифікацію перебування за кордоном саме медичних працівників. Багато закладів отримало повідомлення дати відповідь, яким чином можна перебувати рік за кордоном і вносити записи про послуги, які надаються в медичному закладі", - сказала вона в ефірі YouTube-каналу "Доктор Булавінова".

При цьому вона зазначила, що "ми залишаємо за дужками, що це вже не історія НСЗУ, а історія вже більше правоохоронних органів".

"Ми завершуємо внутрішню, не тільки з Міністерством фінансів, можливість обміну інформації напряму з системи "Аркан" з Електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ). Зараз це вже завершальна стадія. Після цього будемо мати можливість переглядати цю історію більш комплексно", - сказала вона.

Система "Аркан" — інтегрована міжвідомча автоматизована система обміну інформацією з питань контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА