Інтерфакс-Україна
16:21 09.07.2024

"Кернел" перерахував на допомогу Охматдиту 10 млн грн

1 хв читати
"Кернел" перерахував на допомогу Охматдиту 10 млн грн
Фото: https://photos.app.goo.gl/b9ZvLqwdC91pNKVy6

Агрохолдинг "Кернел", одна з найбільших агрокомпаній в Україні, перерахувала 10 млн грн на допомогу НДСЛ "Охматдит" (Київ) через UNITED24, повідомляє агрохолдинг на сторінці у фейсбуці.

"З першого дня повномасштабного вторгнення підтримуємо наших оборонців у ЗСУ. Сьогодні спрямовуємо наші зусилля на підтримку дитячої лікарні, яка постраждала через ворожу ракетну атаку", - йдеться в повідомленні.

Агрохолдинг "Кернел" до війни посідав перше місце у світі за виробництвом соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експортом (близько 12%). Є одним із найбільших виробників і продавців бутильованої олії в Україні. Крім того, вирощує та реалізовує агропродукцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА