21:32 28.02.2024

Україна та Боснія і Герцеговина обговорили питання оборонного співробітництва

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський у межах саміту "Україна-Південно-Східна Європа" в Тирані обговорив із главою ради міністрів Боснії і Герцеговини (БіГ) Боряною Крішто питання оборонного співробітництва двох країн, повідомляє пресслужба глави української держави.

"Глава держави поінформував співрозмовницю про оборонні потреби України, зокрема, в артилерії та засобах ППО", - ідеться в релізі на сайті президента.

Також Зеленський подякував Боснії і Герцеговині за готовність узяти участь у першому Глобальному саміті миру, який планують провести у Швейцарії.

Крім того, сторони обговорили взаємну підтримку України та Боснії і Герцеговини на шляху до набуття повноправного членства в Європейському Союзі.

"Ми йдемо пліч-о-пліч і готові допомагати один одному на цьому шляху до ЄС", - зазначив президент України.

Також глава української держави подякував Боснії і Герцеговині за політичну підтримку України.

"Дякую за підтримку України та українців, нашої територіальної цілісності. Дякую, що ви на нашому боці з перших днів повномасштабної війни", - сказав Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА