08:34 05.02.2024

У Лос-Анджелесі вручили премії "Греммі"

1 хв читати
У Лос-Анджелесі вручили премії "Греммі"

Премію "Греммі" як найкраща пісня року отримала композиція What Was I Made For? Біллі Айліш, записана до фільму "Барбі" Грети Гервіг.

66-та церемонія вручення премії американської академії звукозапису відбулася в Лос-Анджелесі в ніч на понеділок за київським часом.

На звання найкращої пісні цього року також претендували Dance the Night (Дуа Ліпа), Butterfly (Джон Батіста), Flowers (Майлі Сайрус), A&W (Лана Дель Рей), Vampire (Олівія Родріго), Kill Bill (SZA) і Anti-Hero (Тейлор Свіфт).

Премію в номінації "Запис року" за пісню Flowers вручили виконавиці Майлі Сайрус.

Нагороду за найкращий альбом року вчетверте отримала Тейлор Свіфт за Midnights. Таким чином, тепер Свіфт належить найбільша кількість перемог у цій категорії серед усіх артистів, які раніше отримували "Греммі".

Володаркою "Греммі" як найкраща нова виконавиця стала соул-співачка Вікторія Моне.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА