Інтерфакс-Україна
19:13 12.12.2023

Умєров про можливі відставки Залужного й Наєва: На сьогодні такого питання немає

2 хв читати
Умєров про можливі відставки Залужного й Наєва: На сьогодні такого питання немає

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що наразі питання про можливі відставки головнокомандувача Збройних сил України (ЗСУ) Валерія Залужного й командувача Об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва не обговорюється.

"У цьому плані питання таке не стоїть. Я знаю, його розхитують і внутрішньо, і зовнішньо... Ми завжди жартуємо над цим питанням із Валерієм Федоровичем (Залужним - ІФ-У). Кажу: "А цього разу хто звільняє тебе?" Тобто в цьому плані я завжди відкритий: якщо є такі питання, повідомлятиму негайно. Таких питань немає. Були перехідні щодо деяких командувачів", - сказав Умєров на брифінгу у вівторок, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливих кадрових змін у командуванні Збройних сил України та відставок головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного і командувача Об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва і чи вносив міністр відповідні подання.

За його словами, "таких питань, які росіяни або наші вороги хочуть розхитати, немає".

"Я п'ятий міністр на цій посаді, напевно. Головком - я не знаю, який (за рахунком - ІФ-У) він був. Тобто всі змінюються. Усі абсолютно змінюються. Усе, що треба для перемоги, ми будемо робити. Але на сьогодні такого питання (про відставки Залужного і Наєва - ІФ-У) немає", - додав Умєров.

Водночас він зазначив, що у військовому компоненті завжди бувають зміни, тобто "ротації, зміни, іноді - регенерація, хтось переводиться в резерви".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА