Інтерфакс-Україна
21:23 25.10.2023

Спікером Палати представників США обрано Майкла Джонсона

1 хв читати
Спікером Палати представників США обрано Майкла Джонсона

Палата Представників Конгресу США обрала спікером Майкла Джонсона, повідомляє Reuters.

"У середу Палата представників Конгресу США обрала спікером республіканця Майка Джонсона, консерватора з невеликим досвідом керівництва, після бурхливих трьох тижнів, упродовж яких палата залишалася без керма, не в змозі реагувати на близькосхідну кризу або виконувати свої основні обов'язки", - йдеться в повідомленні.

За кандидатуру Джонсона віддали 220 голосів.

Зазначається, що 51-річний новообраний спікер "стане найменш досвідченим спікером Палати представників за останні десятиліття". Джонсон найбільш відомий як автор невдалого звернення 126 республіканців Палати представників після виборів президента США 2020 року з проханням до Верховного суду скасувати результати виборів у штатах, які програв Трамп.

Окрім цього, у Reuters зазначають, що Джонсону доведеться відповідати на запит президента США Джо Байдена щодо виділення $106 млрд на допомогу Ізраїлю, Україні та охорону кордонів США.

"У той час як республіканці загалом підтримують фінансування Ізраїлю та охорони кордонів США, вони розходяться в думках щодо подальшої підтримки України", - ідеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

Перші 7 вагонів незламності вже працюють на знеструмленій Київщині - УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА