Інтерфакс-Україна
19:57 16.10.2023

Патрік ван Леувен залишив ФК "Шахтар", команду очолив Дарійо Срна

1 хв читати
Патрік ван Леувен залишив ФК "Шахтар", команду очолив Дарійо Срна

ФК "Шахтар" і Патрік ван Леувен припинили співпрацю, виконувачем обов'язків головного тренера став спортивний директор клубу Дарійо Срна, повідомив клуб.
"ФК "Шахтар" офіційно оголошує про припинення дії контракту з головним тренером Патріком ван Леувеном. Разом із наставником клуб залишає тренерський штаб", - ідеться в повідомленні на офіційному сайті клубу в понеділок.
Як зазначається, ван Леувен очолював "гірників" із липня 2023 року. За цей час команда провела 12 офіційних матчів. "ФК "Шахтар" висловлює подяку Патріку ван Леувену і його асистентам за професіоналізм і бажає успіхів і перемог у майбутньому", - ідеться в повідомленні.
Очолив команду спортивний директор клубу Срна, який, як повідомляють, "готуватиме "Шахтар" до наступних матчів як виконувач обов'язків головного тренера".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА