Інтерфакс-Україна
18:01 30.09.2023

У Києві стався обвал балок на Дегтярівському шляхопроводі, постраждалих немає - КМДА

1 хв читати

У Києві на вул. Олександра Довженка під час робіт із реконструкції Дегтярівського шляхопроводу під час монтажу стався обвал балок, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Причини з'ясовують фахівці, які вже на місці. Також на місці події вже працюють аварійно-рятувальні служби. За попередньою інформацією жертв і постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що більш детальна інформація буде оприлюднена пізніше.

КМДА уточнює, що сьогодні на будівельному майданчику під час проведення робіт на Дегтярівському шляхопроводі сталася надзвичайна ситуація. Під час монтажу 7-ої балки в проєктне положення вона втратила свою стійкість. При падінні балка зачепила частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших 6-ти балок прогонової будови.

"Під час надзвичайної ситуації на Дегтярівському шляхопроводі поранених і загиблих немає. Усі служби працюють на місці інциденту, вживаються заходи з ліквідації наслідків", повідомляє телеграм-канал КМДА в суботу ввечері.

Рух транспорту на ділянці вул. Олександра Довженка планують відновити до 05:00 2 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА