07:49 02.09.2023

Радник президента США Салліван зустрівся з керівниками антикорупційних відомств України

1 хв читати
Радник президента США Салліван зустрівся з керівниками антикорупційних відомств України

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зустрівся з делегацією керівників українських антикорупційних відомств, йдеться в повідомленні Білого дому.

Як зазначається, до делегації з України увійшли директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос, спеціальний антикорупційний прокурор Олександр Клименко та голова Верховного суду Віра Михайленко.

Сторони обговорили прогрес, досягнутий Україною в боротьбі з корупцією та забезпеченні автономії антикорупційних інституцій.

Також у заяві Білого дому йдеться про те, що Салліван наголосив на важливому значенні для будь-якого демократичного суспільства незалежних, неупереджених правоохоронних і судових інституцій, здатних розслідувати, переслідувати і виносити судові рішення у справах про корупцію.

Разом із тим, США підтвердили непохитну підтримку антикорупційних реформ в Україні та захист українською державою своєї демократії від російської агресії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА