07:23 15.03.2022

Глава компаній "ТитанЕра" та "Велта" налаштований відтворити легендарний літак "Мрія", знищений російськими окупантами

1 хв читати

Генеральний директор та співвласник компаній "Велта" та ТОВ "ТитанЕра" Андрій Бродський налаштований та мріє про відтворення легендарного літака "Мрія".

"У мене є мрія…. Це поки що мрія, але я завжди домагався виконання того, про що мріяв. Так от, я мрію після нашої Перемоги взяти участь у відтворенні легендарної української "Мрії"! Легендарного літака, знищеного рашистськими загарбниками!", - написав Бродський у фейсбук у понеділок.

При цьому він пояснив, що мріє побудувати в новій, звільненій, повоєнній Україні найкращий і найсучасніший завод, що випускає металевий титан. "Хочу зробити свій титановий внесок не лише у відтворення нашої "Мрії", а й у створення найпотужнішого бойового авіаційного флоту України. Хочу і можу брати участь у створенні ракетного щита та меча нашої країни", - написав бізнесмен.

Як повідомлялося, наприкінці лютого російські військові знищили флагман української авіації – Ан-225 "Мрія".

Раніше "ТитанЕра" (Дніпро) повідомила про початок співпраці з КБ "Південне": ТОВ "ТитанЕра" (Дніпро) виготовить тестові вироби з титану для ДП "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля" у рамках меморандуму про співпрацю.

ТОВ "ТитанЕра" комплектує лінію 3D-друку та запустило перший принтер з випуску готових титанових виробів із порошку за власною технологією.

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005415253398

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА