Інтерфакс-Україна
11:32 03.02.2021

Засновник "Фенікс Груп" закликав ФПУ відмовитися від ідеї відкрити в Будинку профспілок клуб покеру

2 хв читати
Засновник "Фенікс Груп" закликав ФПУ відмовитися від ідеї відкрити в Будинку профспілок клуб покеру

Засновник інвестиційно-будівельної компанії "Фенікс Груп" Назар Бенч, який володіє частиною Будинку профспілок на майдані Незалежності, закликав Федерацію профспілок України (ФПУ) відмовитися від ідеї відкрити в будівлі клуб покеру.

"Я хотів би нагадати Федерації профспілок, що у 2018 році ми підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю при відкритті та функціонуванні Будинку профспілок України в Києві (...) і погодилися не відкривати в будівлі заклади розважального характеру", - написав Бенч у Facebook у середу.

За його словами, здача в оренду приміщення для проведення турнірів покеру кидає тінь на історичну пам'ять Будинку профспілок, зумовлену подіями Помаранчевої революції та Революції гідності.

"Питання не так у тому, що на законодавчому рівні він (покер - ІФ) визначений як вид спорту, а в тому, що в сприйнятті громадськості він містить більше розважальну складову, ніж спортивну (...) Це більше про співвідношення моралі, етики й закону", - наголосив Бенч.

Він також нагадав, що 30% Будинку профспілок належать його компанії-інвесторові, яка здійснювала реконструкцію будівлі. В цій частині будівлі було відкрито офісний центр міжнародної компанії IWG, де розміщені понад 50 компаній, зокрема іноземні. Ще 70% Будинку профспілок володіє ФПУ.

Як повідомлялося, Міністерство культури та інформаційної політики направило запит до керівництва ФПУ, щоб ретельно розібратися в ситуації з можливим відкриттям клубу покеру в Будинку профспілок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Боксер Олександр Усик захистив докторську дисертацію в галузі права

США намагатимуться покращити стосунки і з РФ, і з Китаєм - Трамп

Ворожий дрон поцілив у дах ще однієї лікарні у Сумській області – ОВА

Частка американців, які вважають недостатньою допомогу Україні, зросла до нового максимуму – опитування Gallup

Один постраждалий цивільний і руйнування внаслідок атак російських БпЛА у Київській області - ОВА

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА