Інтерфакс-Україна
11:24 30.01.2026

"Укрзалізниця" обмежила рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру

1 хв читати
"Укрзалізниця" обмежила рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру

Моніторингова команда та диспетчери "Укрзалізниці" (УЗ) обмежили рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру та фіксацію ворожих БпЛА, йдеться у повідомленні компанії в п’ятницю.

"Є пошкодження залізничної інфраструктури, але завдяки введеним обмеженням пасажири та залізничники не постраждали", - написала УЗ в телеграм-каналі.

Зазначається, що організовано підмінні автобусні трансфери, зокрема для пасажирів поїздів №37/38 Київ - Запоріжжя та №85/86 Львів - Запоріжжя  до станцій Синельникове та Запоріжжя безпечнішим об’їзним шляхом.

В УЗ наголосили, що продовжується посилений моніторинг повітряних загроз на маршрутах курсування поїздів. Відновлення руху потягів звичайним маршрутом відбудеться після відбиття атаки та стабілізації безпекової ситуації в регіоні, пояснили в "Укрзалізниці".

"Просимо пасажирів уважно слухати оголошення на вокзалах та інформацію від поїзних бригад, а також звертати увагу на push-повідомлення у застосунку УЗ", - підкреслили в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало в січні 6 книжок до переліку антиукраїнських видань

Міненерго звернулося до глави держави з проханням присвоїти Брехту звання Героя України

Двоє мешканців Волинської області організували шахрайську схему під виглядом виробництва дронів

Міносвіти затримується з виконанням рекомендацій щодо освіти українських дітей за кордоном - Рахункова палата

Петиція про заборону розміщувати в Києві рекламу електронних цигарок і снюсів не набрала необхідних голосів

Одна людина загинула, п'ятеро зазнали поранень у Херсоні через ворожу атаку на маршрутку

Інформація про окупацію н.п.Тернувате та Річне у Запорізькій області не відповідає дійсності - Волошин

Нацполіція: зафіксовано понад 2 тис. повідомлень про нібито мінування, третину об'єктів вже перевірено

Трамп просив утриматися до 1 лютого від ударів по Києву, заявили в Кремлі

Село Злагода Дніпропетровської області під контролем Сил оборони, повідомляють у 110 ОМБр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА