Інтерфакс-Україна
01:00 08.01.2026

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

1 хв читати

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, вважає керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.

"Росіяни нанесли удари по критичній інфраструктурі - Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг без світла. Це навмисний терор цивільного населення, спроба створити гуманітарну катастрофу. Росія демонструє небажання завершувати війну і неповагу до плану миру Трампа", - написав він у телеграмі.

Джерело: https://t.me/akovalenko1989/10272

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА