Інтерфакс-Україна
11:06 07.01.2026

Дрони стали одним із ключових факторів ефективності підрозділів МВС на полі бою - Клименко

2 хв читати
Дрони стали одним із ключових факторів ефективності підрозділів МВС на полі бою - Клименко

Упродовж 2025 року бойові підрозділи системи МВС уразили та знищили більше 7 тис. ворожих артилерійських установок та мінометів, майже 2 тис. одиниць бронетехніки та 922 засоби РЕБ/РЕР та РЛС противника, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"БПЛА стали одним із ключових факторів ефективності бойових підрозділів системи МВС на полі бою", - написав голова МВС в телеграм-каналі в середу.

Він зазначив, що підрозділи гвардійців, прикордонників та поліції системно й результативно застосовують дрони для розвідки, коригування вогню, виявлення техніки та руйнування логістики противника, а також для точкового ураження цілей.

"Результат роботи наших підрозділів за минулий рік – мільярдні збитки для держави-окупанта та втрати ворога", - наголосив Клименко.

Міністр уточнив, що упродовж 2025 року уражено та знищено 7 246 артилерійських установок, мінометів, гармат та САУ; 92 наземних роботизованих комплексів; 1 955 одиниць бронетехніки; 1 010 ворожих танків; 204 реактивних системи залпового вогню; 922 засобів РЕБ/РЕР та РЛС; 1 059 складів з боєкомплектом.

Окрім цього, як наголосив Клименко, знищено понад 5,8 тис. повітряних засобів (БПЛА та авіації), сотні позицій та укріплень окупантів, опорних пунктів, інженерну техніку, засоби ППО тощо.

"Це свідчить про те, що інвестиції в безпілотні технології дають реальний та вимірюваний ефект на полі бою. Саме тому ми й надалі розвиватимемо цей напрям: посилюватимемо підготовку операторів, масштабуватимемо найкращі рішення та впроваджуватимемо інновації, які вже довели свою ефективність у бойових умовах", - резюмував голова МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

ФДМУ запевняє у законності дій свого співробітника, який має векселі російської компанії на 5 тонн золота

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА