Інтерфакс-Україна
18:22 30.12.2025

Окупанти атакували дронами Запоріжжя, є пошкодження промінфраструктури – обладміністрація

1 хв читати
Окупанти атакували дронами Запоріжжя, є пошкодження промінфраструктури – обладміністрація

Пошкодження на території об'єкта промислової інфраструктури в Запоріжжі зафіксовано внаслідок атаки ворожих дронів у вівторок, повідомив очільник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Вибух, який чули запоріжці, - наслідок атаки ворожого БпЛА на обласний центр. Попередньо є пошкодження на території об'єкта промислової інфраструктури", - написав Федоров в телеграм.

Про постраждалих внаслідок атаки не повідомляється.

Як повідомлялося, російські війська в ніч на вівторок вдарили по Запоріжжю, внаслідок чого також пошкоджено обʼєкт промислової інфраструктури. Вдень 61-річний чоловік загинув внаслідок ворожої атаки на с. Веселянка Запорізького району: росіяни FPV-дроном ударили по цивільній автівці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА