Інтерфакс-Україна
17:21 26.12.2025

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

1 хв читати
У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Внаслідок російського авіаудару по Харкову двоє людей загинули, ще п’ятеро, серед яких 9-місячна дитина, постраждали, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Загинули 55-річний та 40-річний чоловіки. Серед постраждалих 46-річна та 57-річна жінки. Вони зазнали гострої реакції на стрес. Крім того, 20-річна та 73-річна жінки отримали вибухові поранення. Вони шпиталізовані. 9-місячна дівчинка також шпиталізована до лікарні", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

Він також повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу рух транспорту на ділянці вулиці Клочківської — від вулиці Олексіївської до проспекту Перемоги — тимчасово перекрито.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА