Інтерфакс-Україна
08:22 23.12.2025

Польща підняла винищувачі на тлі російської атаки по Україні

1 хв читати
Польща підняла винищувачі на тлі російської атаки по Україні

Польські та союзні військово-повітряні сили підняли винищувачі на тлі ракетно-дронової атаки РФ по Україні, повідомляє пресслужба Збройних сил Польщі.

"Оперативний командувач Збройних сил Польщі активував необхідні сили та ресурси, що є в його розпорядженні. Винищувачі підняті в повітря, а наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки приведені в стан готовності", - сказано в соцмережі Х.

Як повідомляється, ці операції мають превентивний характер і спрямовані на забезпечення безпеки та захист повітряного простору, зокрема в районах, що прилягають до зон, де загроза.

"Оперативне командування Збройних сил Польщі стежить за поточною ситуацією, а підпорядковані сили та ресурси залишаються готовими до негайного реагування", - сказано в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен

Росіяни атакували Україну більш ніж 650 дронами і понад трьома десятками ракет – Зеленський

В ГУР розповіли про головні чинники успіху операції на куп’янському напрямку

Фінансування науки на 2026р значно збільшилося, але цього все ще недостатньо - заступник міністра освіти Курбатов

Свириденко: внаслідок нічної атаки РФ найбільше постраждали енергетичні об’єкти у західних областях України

У Київі уже 5 постраждалих внаслідок ворожої атаки - КМВА

Міжнародна коаліція з науки та інновацій для України об’єднує уже 14 країн, Єврокомісію та ряд міжнародних організацій

Внаслідок російської нічної атаки на Житомирщині загинула дитина - ОВА

Ворог атакував об'єкт енергетичної інфраструктури на Львівщині – ОВА

На Чернігівщині ворог поцілив по енергооб'єкту у Новгород-Сіверському - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА