Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП
Альтернативні транспортні маршрути через р. Дністер уже створені для організації транспортного зв’язку з південно-західною частиною Одещини після того, як Росія ракетно-дроновими ударами сильно пошкодила два мости, якими здійснювався рух в цей регіон, повідомив заступник керівника Офісу президента Віктор Микита.
"Люди мають можливість їздити з окремими обмеженнями", – написав він в Телеграм у суботу.
Микита уточнив, що за дорученням президента України Володимира Зеленського разом із віцепрем’єром з відновлення – міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою, очільником області Олегом Кіпером та командою працює на Одещині.
За словами Микити, ворог намагається тероризувати мирних людей для створення внутрішньої дестабілізації.
"Скільки б ворог не намагався знищити зʼєднання – ми будемо створювати стільки альтернативних переправ, скільки буде потрібно для забезпечення потреб людей і функціонування регіону", – наголосив заступник голови Офісу президента.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області
19:07, 20.12.2025
Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба
18:52, 20.12.2025
Віцепрем’єр Кулеба анонсував два альтернативних шляхи логістики на Одещині вже наступного тижня
18:22, 20.12.2025
США мають отримати стратегічну перемогу в зупинці Путіна, їм не треба шукати альтернативу - Зеленський
18:02, 20.12.2025
Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин
16:41, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ
23:17, 20.12.2025
Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА
22:43, 20.12.2025
Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів
22:29, 20.12.2025
Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін
22:27, 20.12.2025
Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів