Інтерфакс-Україна
13:50 19.12.2025

Навроцький: Ми в Польщі пам'ятаємо Грозний та Грузію, підтримуємо тиск на РФ

2 хв читати
Навроцький: Ми в Польщі пам'ятаємо Грозний та Грузію, підтримуємо тиск на РФ
Фото: https://www.facebook.com/Nawrocki25

Президент Польщі Кароль Навроцький нагадав, що російська агресія розпочалася не з початку повномасштабної війни в Україні у 2022 році та наголосив, що Варшава підтримує санкції проти Росії та дипломатичний тиск.

"Ми усвідомлюємо, і ми обговорювали це з президентом під час нашої дискусії, що російська загроза не почалася з початку повномасштабної війни в Україні після нападу Російської Федерації у 2022 році. Це, звичайно, поворотний момент, але все почалося, пані та панове, ще раніше. Ми в Польщі пам’ятаємо Грозний, ми пам’ятаємо Грузію…", - сказав він на першій спільній пресконференції із українським колегою Володимиром Зеленським у Варшаві.

Навроцький підкреслив, що своїми діями Росія порушує міжнародний порядок, принципи міжнародного права та сприяє дестабілізації політичних систем.

"Ми усвідомлюємо це і усвідомлювали це в Польщі. Крім того, звичайно, військові операції — я кажу це як Президент Польщі — ми щодня спостерігаємо належним чином проведені гібридні операції. Порушення повітряного простору, атаки дронів, порушення інфраструктури, атаки на польську інфраструктуру агентами Російської Федерації", - заявив Навроцький.

Тому, як наголосив він, не дивно, Польща регулярно підтримує санкції проти Росії на всіх дипломатичних платформах, а також підтримує удар по тіньовому флоту РФ.

"Ми, звичайно, підтримуємо зусилля щодо передачі російських активів... Ми також підтримуємо дипломатичний тиск. Я особисто роблю це як президент Польщі, але так само робить і польський уряд", - заявив польський лідер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА