Інтерфакс-Україна
18:31 16.12.2025

Клименко відвідав Донеччину та Харківщину: заслухав доповіді про ситуацію на лінії фронту

2 хв читати

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко здійснив робочу поїздку на схід країни.

"Донеччина і Харківщина - під постійними ударами ворога. Та водночас - під стійким захистом наших незламних людей", - написав Клименко в телеграм-каналі.

В ході поїздки він заслухав доповіді доповіли командира 2-го корпусу НГУ "Хартія" Ігоря Оболєнського та керівника Східного регіонального управління Держприкордонслужби Олександра Птиці щодо оперативної обстановки на Харківщині, а також командира 1-го корпусу НГУ "Азов" Дениса Прокопенка про ситуацію на Донеччині.

"Куп’янський напрямок залишається одним із ключових - саме тут ворог намагається реалізувати свої наступальні плани. Успішна операція "хартійців" спільно із суміжними підрозділами Сил оборони з деблокування Куп’янська - результат чіткого планування та професійних дій. Саме так і виглядає ефективна військова робота", - наголосив Клименко.

Він відзначив, що евакуація із небезпечних громад на Харківщині відбувається у посиленому режимі. Мобільні підрозділи Міграційної служби та сервісних центрів працюють там, де найбільший запит.

На Донеччині, зазначив міністр, українські підрозділи тримають надскладні ділянки фронту.

"Щодня - конкретний результат і відчутні втрати ворога: у середньому до 500 осіб піхоти противника щодоби. Результативно працюють і підрозділи безпілотників. Лише "Фенікс" прикордонників у грудні знешкодив понад 1000 окупантів, уразив майже 400 одиниць роботизованих систем та логістичного транспорту ворога. На базі поліції Донецької області сформовано антидронові групи. За два місяці вони знешкодили понад 900 ворожих БпЛА", - розмовів Клименко.

Крім того, міністр обговорив із командуванням корпусів НГУ важливе питання забезпечення бойових підрозділів.

"Ефективні результати можливі за наявності ресурсів. Тож потреби на наступний рік сформовані - МВС працює над їх забезпеченням", - наголосив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА