Інтерфакс-Україна
19:35 12.12.2025

Міністр оборони: Ми побудували цілісну систему управління антикорупційною діяльністю

2 хв читати
Міністр оборони: Ми побудували цілісну систему управління антикорупційною діяльністю
Фото: https://www.facebook.com/dshmyhal

Керівництво Міністерства оборони України, представники антикорупційних органів, міжнародних партнерів обговорили впровадження актуальних заходів боротьби з корупцією.

Як повідомляє пресслужба Міноборони, дискусія відбулась в рамках VІ Міжнародного науково-практичного форуму "Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони".

"Ми побудували цілісну систему управління антикорупційною діяльністю, посилили інституційну спроможність наших відповідальних підрозділів", – розповів у своєму виступі міністр оборони Денис Шмигаль про антикорупційну діяльність міністерства.

Серед створених інструментів для виявлення потенційних корупційних дій він назвав Реєстр корупційних ризиків, нову Антикорупційну програму МОУ на 2025 – 2026 роки, понад шістсот контрольних заходів, сотні матеріалів, переданих правоохоронним органам.

Крім того, ще одним антикорупційним механізмом Шмигаль назвав платформу DOT-Chain Defence, яка є одним із прикладів інновацій та прозорості у сфері закупівель.

"Це цифрова платформа, через яку військові підрозділи можуть самостійно замовляти оборонну продукцію напряму, без посередників, у виробників", – сказав він.

На форумі за участі заступника міністра оборони Анатолія Куцевола було презентовано новий документ – "Політику розбудови доброчесності в силах оборони України". Він має на меті перехід до стандартів НАТО у вихованні стійкої професійної культури в секторі оборони.

Захід був організований і проведений за ініціативи керівництва Національного університету оборони України.

Також відбулася презентація практичних моделей та механізмів формування культури доброчесності в секторі безпеки і оборони.

На заході були представлені передові практики у сфері виховання доброчесності та запобігання корупції в складових сектору безпеки і оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА