Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко
Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість запустити повний цикл оформлення європротоколу оформлення незначних дорожньо-транспортних пригод в застосунку "Дія", повідомила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
"Уже з першого кварталу 2026 року водії зможуть зафіксувати ДТП без виклику поліції та жодної паперової роботи — одразу на місці події", - написала Свириденко в Телеграм у четвер вранці.
За її словами, "Дія" автоматично завантажуватиме всі необхідні дані з державних реєстрів, зокрема, інформацію про водійські документи, техпаспорт і страхування. "Це усуває ризик помилок, через які раніше водії могли отримувати відмови у страхових виплатах. Достатньо буде додати кілька фото, погодити інформацію з іншим учасником та підписати документ за допомогою Дія.Підпису. Статус розгляду можна буде відстежувати прямо в Дії, без поїздок до страхової та додаткових звернень", - написала голова уряду.
Свириденко наголосила, що новий сервіс дасть можливість врегульовувати ДТП швидко й без зайвого навантаження на поліцію.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом
21:26, 09.12.2025
Свириденко: 1442 ветеранів та членів їх сімей отримали гранти "Власна справа" на 694 млн грн в 2025р
14:44, 09.12.2025
Свириденко про готовність G7 використовувати активи РФ для підтримки України: розраховуємо на наших партнерів
12:21, 09.12.2025
Уряд готує рішення для перерозподілу споживання і спрямування електроенергії для побутових споживачів - Свириденко
11:28, 09.12.2025
Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність
12:41, 05.12.2025
ОСТАННЄ
"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу
17:33, 12.12.2025
Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти
17:12, 12.12.2025
Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"
17:05, 12.12.2025
Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України
17:01, 12.12.2025
Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган