Інтерфакс-Україна
15:51 12.11.2025

Дрони-перехоплювачі знищили понад 150 ворожих ударних БпЛА з початку місяця - командувач

1 хв читати
Дрони-перехоплювачі знищили понад 150 ворожих ударних БпЛА з початку місяця - командувач
Фото: https://www.facebook.com

Дрони перехоплювачі знищили 1100 ворожих ударних дронів з початку вересня поточного року, з них 150 з початку поточного місяця, повідомив полковник Юрій Черевашенко, призначений 7 листопада командувачем безпілотних систем протиповітряної оборони – заступником командувача Повітряних сил Збройних сил України.

"Дрони-перехоплювачі - гнучкий, економічно виправданий і технологічно необхідний елемент сучасної ППО. Звісно, вони не можуть замінити зенітні ракетні комплекси чи пілотовану авіацію, але значно підвищують ефективність системи протиповітряної оборони держави, роблячи її більш адаптивною до нових викликів", - зазначив Черевашенко.

Як повідомляється на сторінці Повітряних сил Збройних сил України у Facebook, у Повітряних силах активно масштабується цей напрямок як в контексті створення нових підрозділів БпЛА-перехоплювачів, так і в підготовці екіпажів у навчальних центрах на різних локаціях.

Впровадження дронів-перехоплювачів супроводжується оновленням тактик, програм підготовки та процедур взаємодії з усіма елементами оборони повітряного простору. Інструктори Повітряних сил відпрацьовують координацію підрозділів у складних умовах - нічні вильоти, втрата сигналу, завдання в умовах активної дії засобів РЕБ, що підвищує оперативність реагування в різних умовах обстановки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

Ворог просунувся на Сумщині та Донеччині на 7,9 кв. км за добу – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА