Інтерфакс-Україна
16:29 10.11.2025

Кінотеатри та дитячі розважальні центри суттєво коригують свої концепції - думка

1 хв читати
Кінотеатри та дитячі розважальні центри суттєво коригують свої концепції - думка

Кінотеатри та дитячі розважальні центри залишаються якорями розвитку ТРЦ, але суттєво коригують свої концепції, повідомила директор компанії UTG Євгенія Локтіонова агентству "Інтерфакс-Україна".

"Дитячі центри стали центрами сімейного дозвілля, концепції яких розраховані на різні вікові категорії від малят до літніх людей включно. Ми фіксуємо суттєве збільшення площі таких центрів: якщо до 2022 року затребуваними були формати 1-2,5 тис. кв. м, зараз - від двох до 4-5 тис. кв. м", - повідомила Локтіонова.

За її словами, аудиторію вдається розширювати таким чином завдяки зонуванню та використанню сучасних технологій, передусім діджитал-атракціонів. Найбільш динамічно розвиваються Fly Kids (15 вже працюють, 11 будується), "Країна Мрій" (11 центрів), Smile park (чотири).

Щодо кінотеатрів, то попри всі зовнішні фактори (карантин, війна) вони залишаються якорями для ТРЦ та мають стабільний попит у споживачів. При цьому щодо концепцій майбутніх кінотеатрів спостерігається тренд зменшення площ з одночасним фокусом на додаткові послуги та сучасні технології.

Компанія UTG створена в 2001 році. Розробила понад 1,3 тис. концепцій об'єктів нерухомості. За роки роботи за участю компанії здано в оренду 4,7 млн кв. м комерційних площ в Україні.

ОСТАННЄ

Україна у 2025р наростила експорт чавуну в тоннах більш ніж наполовину, постачала переважно до США

Конгрес планує завадити Трампу захопити Гренландію - ЗМІ

Щонайменше двоє загиблих внаслідок вибуху невідомого походження у Харкові

З початку доби на фронті відбулось 153 бойових зіткнень - Генштаб

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА