Інтерфакс-Україна
08:17 07.11.2025

Трамп назвав розмову з Нетаньягу та Токаєвим важливим кроком для зміцнення глобальних зв’язків

1 хв читати
Трамп назвав розмову з Нетаньягу та Токаєвим важливим кроком для зміцнення глобальних зв’язків
Фото: https://nypost.com/

Президент США Дональд Трамп вважає розмову з прем'єм-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу та президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим "важливим кроком уперед" у налагодженні зв'язків по всьому світу.

"Я щойно провів чудову розмову між прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу та президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим. Це важливий крок уперед у налагодженні зв'язків по всьому світу", - написав Трамп у соцмережі Truth Social.

Він зазначив, що Казахстан - перша з багатьох країна його другого терміну, яка приєдналася до Авраамських угод.

"Сьогодні все більше країн шикуються в чергу, щоб прийняти Мир і Процвітання через мої Авраамські угоди. Незабаром ми оголосимо про Церемонію підписання, щоб зробити це офіційним, і ще багато країн намагаються приєднатися до цього клубу СИЛИ. Ще багато чого попереду в об'єднанні країн заради Стабільності та Зростання - Справжній прогрес, реальні результати", - пише Трамп.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА