Інтерфакс-Україна
11:57 14.10.2025

Поліція та СБУ затримали на хабарі начальника РТЦК на Одещині

1 хв читати
Поліція та СБУ затримали на хабарі начальника РТЦК на Одещині
Фото: https://t.me/UA_National_Police

На Одещині поліція та СБУ затримали начальника одного з районних відділів ТЦК та СП на хабарі: посадовець вимагав та отримав $2 тис. за врегулювання питання військового обліку, повідомляє Національна поліція України.

"Начальник відділу одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки вимагав від громадянина гроші в розмірі $2 тис. за сприяння у виготовленні нового військово-облікового документа, зняття з розшуку в електронній системі як особи, що не оновила облікові дані, а також за надання відстрочки від призову під час мобілізації", - йдеться в повідомленні Нацполіції в телеграм-каналі у вівторок.

При цьому, як зазначають в поліції, посадовець заявив, що без передачі коштів вирішити питання буде неможливо.

Поліцейські затримали чоловіка одразу після того, як він одержав обумовлену суму.

На підставі зібраних доказів фігуранту повідомлено про підозру. За клопотанням слідчих суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У війську запроваджується IT-вертикаль до якої увійде 7 тис. цифрових офіцерів - Міноборони

Завдяки цифровізації останні місяці процес мобілізації став ефективнішим, ніж був раніше - Федоров

САП та НАБУ завершили слідство у справі стосовно голови облради та його дружини - народної депутатки

Стармер, Макрон і Мерц підтримують мирні переговори для досягнення сталого миру

ПС ЗСУ: загинув пілот Су-27 у бою на східному напрямку

Аварійні відключення е/е застосовано також на Дніпропетровщині та Сумщині – "ДТЕК" та обленерго

Зеленський про зустріч європейських лідерів: важливо організувати таку зустріч, щоб обговорити дуже делікатні питання

Підстав для евакуації з громад поблизу Печенізького водосховища немає - Синєгубов

Мінекономіки до кінця І кв.-2026р планує оновити політику власності – заступниця міністрам

Наступним завданням Асоціації міст є розмежування повноважень держвлади та місцевого самоврядування - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА