Інтерфакс-Україна
20:56 06.10.2025

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

1 хв читати
Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

Окружний суд Варшави в понеділок продовжив на 40 днів термін утримання під вартою громадянину України Володимиру Журавльову, якого підозрюють у причетності до підриву газопроводу "Північний потік", повідомляє польське видання Polsat.

Телеканал нагадує, що цю людину недалеко від Варшави затримали співробітники польських спецслужб на підставі європейського ордера на арешт, виданого судом Німеччини.

Спочатку прокуратура клопотала про продовження терміну його утримання під вартою на сім діб, воно було задоволено 1 жовтня. Цього разу було подано клопотання про продовження цього терміну на 100 діб, адвокат наполягав на 40.

Крім того, протягом 100 днів суд після розгляду документів також ухвалить рішення про можливу екстрадицію підозрюваного до Німеччини.

Сам підозрюваний, 49-річний громадянин України, стверджує, що не має жодного стосунку до підриву, і в момент підриву він перебував в Україні.

Підрив трьох із чотирьох ниток газопроводів "Північний потік-1" і "Північний потік-2", призначених для транспортування природного газу з Росії до Німеччини, стався 26 вересня 2022 року на глибині близько 80 метрів на дні Балтійського моря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА