Інтерфакс-Україна
11:47 25.09.2025

В результаті успішної атаки ГУР у РФ "упала" національна банківська система швидких платежів

1 хв читати
В результаті успішної атаки ГУР у РФ "упала" національна банківська система швидких платежів

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України провели успішну атаку та паралізували роботу російської національної платіжної системи "СБП", яка активно використовується для переказів коштів на російські "благодійні та волонтерські організації", що підтримують так звану "СВО".

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у розвідці, в результаті DDOS атаки на платіжну систему "СБП" та провайдера "ТрансТелеКом" багато росіян не змогли провести миттєві перекази та здійснити онлайн-платежі.

У соцмережах Єкатеринбурга з’явилися масові скарги на неможливість онлайн-оплати за проїзд у міському транспорті, або розрахунків на АЗС.

Кібератака також залишила без інтернету та інтерактивного телебачення сотні тисяч абонентів локальних провайдерів у багатьох регіонах РФ.

Орієнтовні економічні збитки за результатами проведеної DDOS атаки на платіжну систему "СБП" становлять до $30 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

Одещина зазнала комбінованої ракетно-дронової атаки, одна людина постраждала – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА