Інтерфакс-Україна
00:00 23.09.2025

Монако визнала Палестинську державу

1 хв читати

Монако формально визнала Палестинську державу, заявив князь Монако Альбер II Грімальді на саміті ООН з питання дводержавного вирішення.

"Ми знову заявляємо що підтримуємо існування Ізраїлю та бажаємо визнати Палестину в якості держави в рамках міжнародного права", - заявив Альбер II.

Джерело: https://webtv.un.org/ru

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

Європа підтримує Зеленського не погоджуватися на виведення військ із Донбасу - ЗМІ

У Кременчуці частково відновили водопостачання після атаки РФ - мер

ППО за ніч збила 179 з 246 повітряних цілей, є влучання на 14 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА