Інтерфакс-Україна
13:41 23.08.2025

Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

1 хв читати
Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

Станція київського метрополітену "Майдан незалежності" буде зачинена на вхід і вихід для пасажирів у першій половині дня 24 серпня через проведення заходів на державному рівні з нагоди відзначення 34-ї річниці Незалежності України, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації з посиланням на комунальне підприємство "Київський метрополітен".

"Обмеження триватимуть з 5:38 до 11:00. Водночас пересадковий вузол "Майдан Незалежності" – "Хрещатик" працюватиме у звичайному режимі. У разі оголошення повітряної тривоги станція "Майдан Незалежності" працюватиме в режимі укриття", - йдеться в повідомленні

В той же час низка маршрутів автобусів і тролейбусів в Києві також курсуватиме зі змінами руху. Зокрема автобуси №№110, 111 та 114 з 7:00 до закінчення заходів (орієнтовно до 11:00) будуть скорочені до Європейської площі, а автобус №62 – до Бесарабської (слідуватиме звідти до Ботанічного саду) та не їхатимуть Хрещатиком. Тролейбус №6 з 6:00 до закінчення заходів (орієнтовно до 12:00) буде скорочено до станції метро "Лук'янівська", а №№16 та 18 перенаправлені до Повітрофлотського шляхопроводу і таким чином через Львівську та Михайлівську площі не ходитимуть.

"У КП "Київпастранс" перепрошують за тимчасові незручності", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА