Інтерфакс-Україна
11:09 29.07.2025

Кількість загиблих у результаті ракетного удару по Кам'янському виросла до трьох

1 хв читати
Кількість загиблих у результаті ракетного удару по Кам'янському виросла до трьох
Фото: ДСНС

Кількість загиблих у результаті удару ракетного удару по Кам'янському Дніпропетровській області виросла до трьох, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"О другій годині ночі вже цієї доби росіяни завдали ракетного удару по місту Камʼянське – по території міської лікарні. Три людини загинули від цього удару, і серед них вагітна жінка. Її звали Діана, їй було всього лиш 23 роки", - написав Зеленський у телеграм-каналі у вівторок.

Він зазначив, що за минулу добу російські війська вбили 22 людини, ще 85 - поранені. Усього під російським ударами були 73 українські міста та села.

Раніше начальник Дніпропетровській ОВА Сергій Лисак у Телеграм повідомив про двох загиблих і п'ятеро постраждалих, серед яких вагітна жінка, внаслідок ракетної атаки росіян по Кам'янському.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА