Інтерфакс-Україна
11:47 13.06.2025

ДБР викрило президента НААН на махінаціях з працевлаштуванням водія

1 хв читати
ДБР викрило президента НААН на махінаціях з працевлаштуванням водія

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру президенту Національної академії аграрних наук (НААН) України за незаконне використання бюджетних коштів, повідомляє Бюро.

В телеграм-каналі в п'ятницю ДБР інформує, що президент НААН влаштував свого водія одразу до чотирьох підконтрольних йому державних агропідприємств. "Насправді водій там не працював, а лише возив президента НААН на службовому автомобілі одного з підприємств", - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, у 2020 році президент НААН особисто затвердив штатні розписи, знаючи, що в кожному з підприємств фігурує той самий водій. Це дало змогу нараховувати зарплату за роботу, якої фактично не було.

"Внаслідок цих дій з бюджету виплатили гроші за фіктивну роботу", - зазначається в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА