Інтерфакс-Україна
20:33 06.06.2025

В Луцьку під завалами знайшли тіла ще двох загиблих, постраждалих вже 30

1 хв читати
В Луцьку під завалами знайшли тіла ще двох загиблих, постраждалих вже 30

Рятувальники деблокували з-під завалів тіла двох загиблих внаслідок нічних російських ударів у двох різних локаціях у Луцьку, таким чином кількість жертв обстрілу зросло до п'яти.

"Рятувальники деблокували з-під завалів тіло на території промислового підприємства", - повідомили в телеграм-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у п'ятницю ввечері.

"UPD: рятувальники деблокували тіло загиблого чоловіка 1998 р.н. з-під завалів зруйнованої 9-поверхівки. Кількість постраждалих зросла до 30 осіб", - повідомили трохи згодом в ДСНС.

За даними відомства, на місці працюють рятувальники, волонтери Червоного Хреста, психологи ДСНС та інші необхідні служби. Розгорнуто "Пункт незламності" для допомоги мешканцям.

Як повідомлялося, у ніч на п'ятницю російські війська здійснили масований обстріл Луцька, застосувавши ракети та дрони, внаслідок атаки частково зруйновано 9-поверховий житловий будинок. Міський голова Луцька Ігор Поліщук повідомив, що під час атаки російські війська застосували 15 дронів-камікадзе та 6 ракет.

Під завалами пошкодженої 9-поверхівки знайшли тіла двох молодих чоловіків та однієї жінки. Також повідомлялося про 16 постраждалих.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА