Інтерфакс-Україна
06:35 02.06.2025

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 6, серед них двоє дітей - Синєгубов

1 хв читати

Станом на 5:05 кількість постраждалих внаслідок ударів ворожих БпЛА по Холодногірському району Харкова зросла до пʼяти, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"Серед постраждалих 7-річний хлопчик", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі. 

За кілька хвилин він додав, що допомоги медиків потребує ще одна дитина.  Таким чином, загальна кількість постраждалих зросла до 6.

У свою чергу, мер міста Ігор Терехов повідомив, що в ніч на понеділок росіяни також вдарили двома балістичними ракетами по Харкову, внаслідок чого є пошкодження.

"Дві балістичні ракети ударили по Київському району", - написав він в телеграмі.

За його словами, за попередньою інформацією, одна ракета влучила в дорогу. За медичною допомогою наразі ніхто не звертався.

Також він зазначив, що друга ракета ударила поблизу багатоповерхівок Київського району. У будинках повибивало вікна, пошкоджені фасади. Деталі уточнюються.

Джерело:

https://t.me/synegubov/14651

https://t.me/synegubov/14652

https://t.me/ihor_terekhov/2567

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА