Інтерфакс-Україна
20:06 24.05.2025

Путін вже неодноразово відмовлявся від припинення вогню, тому потрібна жорстка реакція світу – Зеленський

1 хв читати
Путін вже неодноразово відмовлявся від припинення вогню, тому потрібна жорстка реакція світу – Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua

Володимир Путін вже неодноразово відмовлявся від припинення вогню, тому потрібна жорстка реакція світу, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Путін відмовився від припинення вогню вже неодноразово. На все це потрібна реакція, жорстка реакція Сполучених Штатів Америки, реакція Європи, реакція всіх світів, хто хоче завершення війни", - сказав він у вечірньому відеозверненні в суботу.

За його словами, "Росія кожен день наповнює горем та вбивствами просто затягує війну" через щоденні удари Сумської та Харківської області, ударом по Одеському порту та інших регіонів.

Президент зазначив, що це (удари по Україні – ІФ-У) нічого йому (Путіну – ІФ-У) не дає, крім того, що кожного дня він забирає життя.

"Кожен день дає приводи для нових санкцій проти Росії. Кожен день доводить, що без тиску на Росію війна триватиме. Україна готова до будь-якої форми дипломації, яка дасть результат. Ми готові до всіх кроків, які зможуть гарантувати реальну безпеку. Саме Росія ні до чого не готова", - наголосив Зеленський, зазначивши, що в суботу протягом дня тривали роботи в Києві після російського удару.

Як повідомлялося, Росія в ніч на суботу здійснила масовану комбіновану атаку Києва, внаслідок чого постраждали люди та є суттєві пошкодження цивільного інфраструктури.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

Зеленський про загострення на Близькому Сході: ми би хотіли, щоб не зменшувалася допомога Україні через це

Лукашенко боїться, що в Україні присутність контингенту РФ на навчаннях вважатимуть підготовкою до наступу – Зеленський

В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули тіла ще 1200 загиблих – координаційний штаб

Росіяни запускають маленькі ДРГ на Дніпропетровщині – Зеленський

На Сумському напрямку ворог зупинений – Зеленський

Зеленський : Йде розробка можливості масового виробництва балістичної ракети

Україна комунікує з виробниками США щодо можливості закупівлі деякої зброї – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА