Інтерфакс-Україна
14:34 21.05.2025

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця – ОВА

1 хв читати

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця, зокрема 20 травня до міста Берегово Закарпатської області прибули 3 родини з дітьми, повідомила пресслужба Донецької обласної військової адміністрації.

"Триває евакуація сімей з дітьми з Донеччини на Закарпаття. Впродовж 2025 року у більш безпечних областях України було розселено 704 донеччанина, які потребували такої допомоги (…) Так, вчора, 20 травня, до міста Берегово Закарпатської області були евакуйовані 3 родини з дітьми - мешканці м. Дружківка та с. Золотий Колодязь, яких безкоштовно поселили у місці тимчасового проживання, надали соціальний супровід під час оформлення допомоги на проживання, психологічну та медичну підтримку" йдеться у повідомленні ОВА у телеграмі у середу.

Повідомляється, що евакуація цих сімей пройшла у співпраці Донецької облдержадміністрації із Закарпатською облдержадміністрацією, АТ "Укрзалізниця", БО "БФ Схід СОС", ГО "Проліска".

На транзитному пункті евакуйовані люди отримали гуманітарну та психологічну допомогу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

Генерал США Гринкевич приступив до обов'язків верховного головкому силами НАТО в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА